Astrokalendarz PRO na 2022 by Kasia Synal logo

FINAL SALE! Z okazji nowego roku ASTROLOGICZNEGO, możesz kupić Astrokalendarz w niższej cenie! To najlepszy moment aby wciąż móc skorzystać z potencjału tego astrologicznego przewodnika po energiach w tym roku! Oferta ważna tylko do 21.03 albo do wyczerpania nakładu. 

Astrokalendarz PRO na 2022✨ to kalendarz Astrologiczny, który powstał po to, aby z chaosu zaprowadzić porządek. Wskazuje na co jest dobry czas, żeby wiedzieć kiedy są najlepsze momenty aby działać💪, a kiedy lepiej NIE robić (za dużo😉)🧘 Pozwala lepiej zrozumieć siebie i to co się dzieje, rozwija intuicję, pomaga w planowaniu i skutecznej realizacji celów, porządkuje rzeczywistość, dodaje energii.

Aktywuj:

2022
Spełnienie marzeń, deszcz obfitości, rozwój intuicji.

Przed nami wyjątkowy rok, który będzie czasem zbierania plonów, korzystania z intuicji i odważnym wkroczeniem w NOWE. Planetarne układy będą nas teraz wspierać i warto wykorzystać jak najlepiej energię tego czasu, aby zrealizować swoje marzenia i skupić się na tym, co jest dla Ciebie na prawdę ważne.

To czas na rozwój intuicji, kierowanie się sercem, rozwój osobisty i duchowy. To czas, w którym będzie możliwy duży skok do przodu ku realizacji swojej duchowej ścieżki. Kiedy skupimy się na swoim wnętrzu, swojej intuicji, łatwiej będzie nam odczytywać sygnały z własnego wnętrza i ze wszechświata, a dzięki temu podejmować najlepsze dla nas decyzje. 

Jeśli chcesz:

Wykorzystać jak najlepiej każdy dzień i używać energii dnia, aby realizować swoje cele.

Czuć się dobrze każdego dnia. Rozumieć swoje nastroje, emocje i potrzeby serca, aby je zaspokajać.

Wiedzieć, kiedy działać w żeńskiej, a kiedy w męskiej energii. Czyli kiedy dać z siebie 100%, a kiedy płynąć z flow.

Skupiać się na tym, co istotne w danym tygodniu. Działać mądrze, aby mieć więcej rezultatów przy mniejszym nakładzie czasu i pracy.

Realizować to, co chcesz wykorzystując cykle nowiów i pełni, aby zbierać owocne plony.

Wiedzieć kiedy wstrzymać się i nic nie robić, a w odpowiednim momencie dawać z siebie wszystko.

Skupić się na tym, co istotne w przyszłym roku.

Rozwijać swoją intuicje, wyczucie czasu i dobrych momentów, by rozwijać siebie, biznes i relacje. To narzędzie, które pomoże Ci wzrastać i realizować to, co naprawdę ważne.

to ten kalendarz jest specjalnie dla Ciebie!

Ekskluzywne wydanie książkowe w małym nakładzie – 🔥 tylko 200 sztuk 🔥

Kim jestem i dlaczego stworzyłam Astrokalendarz?

Nazywam się Kasia Synal i jestem astrolożką, artystką i projektantką.

Kilka lat temu, kiedy zobaczyłam jak bardzo pomocna w życiu, planowaniu i w pracy może być znajomość energii i układów planet, których doświadczamy każdego dnia, postanowiłam stworzyć Astrokalendarz. Zauważyłam, jak wiedza o pewnych rzeczach wcześniej pomaga planować z wyprzedzeniem i korzystać ze sprzyjającej energii, a im bardziej zgłębiałam temat, tym więcej praktycznych zastosowań znalazłam i tym łatwiej jest mi samej dzięki temu na codzień. 

Dlatego wydaje Astrokalendarz, abyś mógła/mógł korzystać z tej wiedzy w swoim życiu i biznesie każdego dnia. Zaprojektowałam go tak, że sama z niego korzystam i zawsze towarzyszy mi on przy planowaniu, zapisywaniu moich celów czy zbieraniu wniosków i obserwacji. Jeżeli będzie z Tobą w tym roku, to będzie to on wyjątkowy!

Jak ja korzystam z Astrokalendarza?

Mój kalendarz to dla mnie Asystent, który jest zawsze przy mnie. Podpowiada mi, na co jest czas, jak się mogę czuć i dlaczego oraz kiedy umówić się na spotkanie czy konsultacje albo rozpocząć nowe działanie. Kiedy jest nów lub pełnia, dzięki niemu zatrzymuje się i mam chwilę dla siebie na zastanowienie się. Zadaje mi kluczowe na dany moment pytania i skłania do odpowiedzenia sobie, co jest dla mnie ważne. Daje pretekst do rozmów z innymi i budowania głębszych relacji. Jest powiernikiem na moje plany, ale też towarzyszy mi w tym, co się wydarza. Motywuje mnie do działania albo wskazuje, kiedy mam odpuścić, daje wgląd w przyszłość, co się będzie działo, daje wgląd w siebie.  Wspiera mnie w osiąganiu moich celów, bo dzięki niemu układam swoje plany tak, aby zrealizowały się jak najlepiej dla mnie czy dla osób mi bliskich lub z którymi współpracuje. Dla mnie osobiście jest realizacją mojego motta: czyli jest praktycznym zastosowaniem Astrologii w życiu i biznesie.

astrokalendarz_heart_2

Co doceniają w Astrokalendarzu inni?

Jest cudowny i niesamowity, naprawdę towarzyszy mi codziennie, a te gwiezdne przepowiednie są niesamowite i sprawdzają się! Nawet jak mam słabszy dzień, to zaglądam i od razu mi lepiej, no cudo 🙂

Moim zdaniem jest PERFEKCYJNY. Serio. Wymarzony astrolalendarz. Dobrze przemyślana struktura. Jak dla mnie, nic nie zmieniaj!

☀ Rozpoczynam dzień z Astrokalendarzem. Otwieram i już od pierwszej strony zaczynają płynąć piękne energię, dla mnie coś niesamowitego.

Najbardziej wartościowe w Astrokalendarzu są dla mnie fazy księżyca i co najlepiej w nich robić, jak się zachować, zaplanować różne rzeczy plus wyjaśnienie, dlaczego akurat tak się dzieje a nie inaczej. Dużo też wyjaśnia, dlaczego odczuwam w danym fazie księżyca takie emocje, a nie inne.

Uwielbiam jego barwną kolorystykę i często medytuje nad pytaniami jakie w nim znajduje. Ma dużo miejsca do zapisow, bowiem to połączenie planera i kalendarza. 

Kalendarz jest przepiękny i baaardzo pozytywny. Ja naprawdę kocham jakość i jestem wymagająca, a Twój kalendarz na dzień dobry dał mi więcej niż chciałam 🥰

Jest elegancki, ciekawy i kolorowy, wnosi nowe w moje życie. I jest to coś innego niż zwykle, pomaga mi w różnych sytuacjach.

Astrokalendarz jest połączeniem Astrologii, kolorów i magii. Stworzony przez Artystę daje przestrzeń do kreacji swojego życia. To piękna „księga”, na stronach której zanotowałam „słowa mocy” inspirujących mnie mentorów, doświadczyłam emocji, które niosło mi życie oraz stworzyłam wizje swoich marzeń i celów. Polecam z całego ❤️

Astrokalendarz PRO na 2022 by Kasia Synal logo

Z tym kalendarzem będziesz wiedziała, na czym się skupić by zrealizować to, co na prawdę ważne, a co odpuścić, bo to nie jest ten moment. Jaki kalendarz, taki cały rok 💎❤️😄

Wydanie Książkowe
+ podręczna Wersja elektroniczna

oferta specjalna na nowy rok astrologiczny - tylko do 21.03.2022 lub wyczerpania nakładu

399zł
Z dostawą do domu: 149zł

×
×

Koszyk