fbpx

Astrokalendarz PRO na 2021

Astrokalendarz PRO na 2021

Astrokalendarz PRO 2021 to unikatowy kalendarz z  astrologicznymi prognozami i aktywnymi obrazami znaków zodiaku. Zawiera wskazówki i potrzeby serca na każdy dzień roku, opisuje planetarne układy na ten rok dzień po dniu. Wzbogacony oddziałującymi na samopoczucie energetycznymi obrazamiznaków zodiaku pomaga wczuć się w energię nowiów i pełni Księżyca, aby zasiewać intencję na nowiu, a zbierać owoce na pełni.

 

Znajdziesz w nim:

Podzielony na tygodnie zawiera wskazówki, co w danym czasie jest najważniejsze, jakie są układy planet, czemu sprzyjają planety w danym znaku, jakie planetarne cykle dzieją się w tle i pozwala planować, co kiedy warto zrobić, czemu sprzyja czas i na co najlepiej go wykorzystać. Zwracając szczególną uwagę na fazy i znak księżyca, podpowiada jakie są potrzeby serca, dzięki czemu wiesz, co możesz dać sobie i swoim najbliższym każdego dnia, aby czuć się jeszcze lepiej oraz rozumieć emocje innych. Wjedziesz w księżycowy rytm, aby wykorzystać jego cykl do zasiewania intencji na nowiu, a potem zbierania rezultatów na pełni. Posiada przestrzeń na zapisywanie najważniejszych wniosków, obserwacji, celów czy swoich potrzeb w danym czasie, co sprawia, że jest to kalendarz stworzony dla tych, dla których rozwój wewnętrzny jest ważny, którzy chcą zrozumieć siebie na głębszym poziomie i to, co wydarza się na zewnątrz nas, ale też którzy działają i chcą jeszcze skuteczniej wykorzystywać potencjały zawarte każdego dnia.

 

WERSJA LIMITOWANA

Wydanie własne w małym nakładzie. Zostały ostatnie egzemplarze.

Kasia Synal - logo 2 mini2

o autorce

 

Mam na imię Kasia, jestem astrologiem, artystką i zodiakalnym Baranem. W tym Astrokalendarzu dzielę się z Tobą moim podejściem i wykorzystaniem Astrologii, aby mogła ona służyć i asystować Tobie każdego dnia. 

 

Astrokalendarz to w całości mój autorski projekt, od pomysłu, poprzez projekt, do realizacji. Znajdziesz w nim również moje interpretacje planetarnych układów i unikatowe, autorskie ilustracje energii znaków zodiaków, dzięki którym możesz również wczuć się w swój znak zodiaku i dostrzec z nim swoją wyjątkowość.

 

Według mnie Astrologia narzędziem, dzięki któremu możemy zrozumieć i podążać z kosmicznym flow, podchodzić do wszystkiego co się wydarza jako okazji do rozwoju, zmiany, i wykorzystywać jak najlepiej dostępne potencjały,  żeby żyć szczęśliwie, świadomie i w pełni swoich możliwości.

 

Tego Ci życzę w nadchodzącym 2021 roku.

 

Zamów ASTROKALENDARZ PRO NA 2021
z obrazami energii znaków zodiaku

Wybierz wersję dla siebie:

wersja elektroniczna

Astrokalendarz PRO na 2021
Wersja PDF

299zł
teraz: 199zł

Wersja Książkowa + elektroniczna

Astrokalendarz PRO na 2021
Wersja Książkowa
+ Wersja PDF (w prezencie)

399zł
teraz: 239zł