sesje indywidualne

twój horoskop 

Poznaj swój horoskop urodzeniowy, czyli potencjał, jaki przyniosłeś i z jakim rozpocząłeś życie na tej planecie – dowiesz się, z czym przychodzisz i dokąd zmierzasz oraz jakie wyzwania czekają Cię pod drodze.
 
Trafiłeś tu nie przez przypadek, bo takich nie ma. Jeśli jesteś tutaj i zdecydujesz się na sesję u mnie, to znaczy, że są informacje dla Ciebie, które mogę Ci przekazać.
interpretacje pisemne

solariusz

Solariusz to horoskop na dokładny moment powrotu Słońca na jego pozycję urodzinową, co potocznie nazywamy urodzinami i świętujemy czasem wcale nie tego dnia. Zdarza się, że słońce wraca dzień wcześniej lub dzień później w to samo miejsce na niebie, co w chwili Twoich narodzin. Co to w ogóle oznacza? Rozpoczęcie kolejnego słonecznego cyklu (urodziny) to moment odnowienia życiowej energii i załadowania nowych potencjałów do przerobienia w kolejnym roku.

predykcje na 2020

astrokalendarz na 2020

Ten kalendarz to rozkład gwiezdnych energii z interpretacją, którą koniecznie musisz mieć, aby przygotować się na wydarzenia tego roku! Dowiesz się, co nas wszystkich czeka i kiedy, jaki będzie klimat tego roku, jakie najważniejsze procesy będziemy obserwować i przeżywać.
 
Wszystko w przystępnej formie słowno-graficznej, abyś szybko mógł się zorientować, co się będzie działo, kiedy będzie najlepszy moment i na co. Tego nie może Ci zabraknąć w 2020 roku!