Cześć! Nazywam się Kasia Synal

Jestem przedsiębiorcą, astrologiem, projektantką, designerką i artystkąpo ASP. Creatorem wg. Dynamiki Talentów, z archetypem Mag i Royal. Solarnym Baranem z cechami Strzelca, Koziorożca, Skorpiona i Ryb. Wg. astrologii chińskiej – ognistym Tygrysem, i numerologiczna 3-kąAutorkąAstrokalendarza i Księgi z Uzdrawiającymi symbolami i aktywnymi obrazami.

Moją pasją jest tworzenie energetycznych obrazów, ubrań i różnego rodzaju narzędzi zmieniające nastrój człowieka, dzięki którym łatwiej podążać swoja drogą przeznaczenia.

Moją domeną jest nazywanie rzeczy w punkt. W astrologii specjalizuje się w ”timingu” – określeniu na czym teraz warto się skupić, a co odpuścić by w pełni wykorzystać potencjał jaki jest w danym czasie. Interesuje mnie praktyczne zastosowanie astrologii w biznesie, relacjach, rozwoju osobistym i życiu codziennym.

Czuję energię i potrafię się synchronizować z przeżyciami osób, które wspieram swoją intuicją i wglądem.

W moim biogramie można znaleźć Jogę, Reiki, Vedic Art, Muzykoterapięjak i projektowanie aplikacji, brandów, czy strategii komunikacji. Moją pasją jest tworzenie i wspieranie ludzi w ich kluczowych momentach w ich życiu.

Podczas rozmów z mną można doświadczyć, czym jest głębia zrozumienia i przypomnieć sobie co jest najważniejsze w życiu.

Moją misją jest pomaganie ludziom aktywować ich pełny potencjał, poprzez tworzenie narzędzi rozwojowych wspierających w odkrywaniu siebie, pokonywaniu ograniczeń i podnoszeniu energii, aby mogli w pełni realizować swoje przeznaczenie.

Zapraszam Cię na moją stronę, gdzie znajdziesz inne moje projekty:

www.kasiasynal.pl