fbpx

cześć! mam na imię kasia

m
m
m

Astrologią to moja pasja, którą nieustannie rozwijam i odkrywam.  Dla mnie to nie tylko wiedza i ilość spędzonego czasu nad czytaniem horoskopów – to też dar wczuwania się w drugą osobę i przekazania jej informacji, których najbardziej potrzebuje. Jeśli czujesz, że mogę też przekazać je Tobie,

m
więcej o mnie

moja astrologiczna podróż

Od zawsze interesowało mnie odkrywanie tajemnic i badanie nieznanego. Kiedy postawiona przez znajomą astrolog prognoza sprawdziła się w moim życiu w sposób, którego nigdy bym się nie spodziewała ani sobie nie wymyśliła, a jednak – stało się, nie mogłam już dłużej ignorować potencjału, jaki daje nam astrologia 🙂 zaczęłam zgłębiać wiedzę i odkrywać, jakie to potężne narzędzie jest nam dane na tej planecie, a tak niewykorzystywane i traktowane z przymrużeniem oka (jeszcze).

Moim marzeniem jest pokazanie ludziom, jak praktycznie można korzystać z astrologii i dzięki temu bardziej świadomie kierować swoim życiem. Chcę stworzyć narzędzia, które będą ludziom pomagać zrozumieć siebie i to, co się z nimi dzieje – więc jeśli jeszcze nie zapisałeś się do mojego newslettera – zrób to teraz, abym mogła Cię poinformować, kiedy już będę miała coś gotowe. Tymczasem od sierpnia 2019 prowadzę fanpage Astrokalendarz, gdzie zamieszczam na bieżąco informacje na temat układów na niebie:
Zapisz się, aby otrzymywać kalendarz na każdy miesiąc: