fbpx

cześć! mam na imię kasia

m
m
m

Jestem przedsiębiorcą, astrologiem, projektantką, designerką i artystkąpo ASP. Creatorem wg. Dynamiki Talentów, z archetypem Mag i Royal. Solarnym Baranem z cechami Strzelca, Koziorożca, Skorpiona i Ryb. Wg. astrologii chińskiej – ognistym Tygrysem, i numerologiczna 3-kąAutorkąAstrokalendarza i Księgi z Uzdrawiającymi symbolami i aktywnymi obrazami.

Moją pasją jest tworzenie energetycznych obrazów, ubrań i różnego rodzaju narzędzi zmieniające nastrój człowieka, dzięki którym łatwiej podążać swoja drogą przeznaczenia.

Moją domeną jest nazywanie rzeczy w punkt. W astrologii specjalizuje się w ”timingu” – określeniu na czym teraz warto się skupić, a co odpuścić by w pełni wykorzystać potencjał jaki jest w danym czasie. Interesuje mnie praktyczne zastosowanie astrologii w biznesie, relacjach, rozwoju osobistym i życiu codziennym.

Czuję energię i potrafię się synchronizować z przeżyciami osób, które wspieram swoją intuicją i wglądem.

W moim biogramie można znaleźć Jogę, Reiki, Vedic Art, Muzykoterapięjak i projektowanie aplikacji, brandów, czy strategii komunikacji. Moją pasją jest tworzenie i wspieranie ludzi w ich kluczowych momentach w ich życiu.

Podczas rozmów z mną można doświadczyć, czym jest głębia zrozumienia i przypomnieć sobie co jest najważniejsze w życiu.

Moją misją jest pomaganie ludziom aktywować ich pełny potencjał, poprzez tworzenie narzędzi rozwojowych wspierających w odkrywaniu siebie, pokonywaniu ograniczeń i podnoszeniu energii, aby mogli w pełni realizować swoje przeznaczenie.

Zapraszam Cię na moją stronę, gdzie znajdziesz inne moje projekty:

www.kasiasynal.pl

m
więcej o mnie

moja astrologiczna podróż

Od zawsze interesowało mnie odkrywanie tajemnic i badanie nieznanego. Kiedy postawiona przez znajomą astrolog prognoza sprawdziła się w moim życiu w sposób, którego nigdy bym się nie spodziewała ani sobie nie wymyśliła, a jednak – stało się, nie mogłam już dłużej ignorować potencjału, jaki daje nam astrologia 🙂 zaczęłam zgłębiać wiedzę i odkrywać, jakie to potężne narzędzie jest nam dane na tej planecie, a tak niewykorzystywane i traktowane z przymrużeniem oka (jeszcze).

Moim marzeniem jest pokazanie ludziom, jak praktycznie można korzystać z astrologii i dzięki temu bardziej świadomie kierować swoim życiem. Chcę stworzyć narzędzia, które będą ludziom pomagać zrozumieć siebie i to, co się z nimi dzieje – więc jeśli jeszcze nie zapisałeś się do mojego newslettera – zrób to teraz, abym mogła Cię poinformować, kiedy już będę miała coś gotowe.

Zapraszam Cię na fanpage Astrokalendarz, gdzie zamieszczam na bieżąco informacje na temat układów na niebie:

Zapisz się, aby otrzymywać kalendarz na każdy miesiąc: