You are currently viewing Jak sprawić przyjemność partnerowi na podstawie jego znaku zodiaku?

Jak sprawić przyjemność partnerowi na podstawie jego znaku zodiaku?

Każdy ze znaków zodiaku ma przypisaną odpowiadającą mu część ciała. Są to szczególnie wrażliwe miejsca, mogą być z jednej strony narażone na urazy lub choroby, z drugiej będą też mocniej reagowały na dotyk niż inne części ciała. I tak na przykład do Barana przypisana jest głowa, czyli osoby spod tego znaku muszą bardziej uważać na tą część ciała – mogą się w nią częściej niż inni uderzać, doznawać bólów głowy itd. Ale Barany też intensywniej zareagują np. na masaż twarzy, głowy, czuły dotyk. 

Oczywiście nasz znak zodiaku, czyli znak, w którym w momencie narodzin przebywało słońce, to nie wszystko! W horoskopie znajdziemy jeszcze księżyc (odpowiadający za nasze uczucia), Ascendent (który pokazuje, jak chcemy być odbierani na zewnątrz, jak się prezentujemy, jak widzą nas inni), a także pozostałe planety. Szczególnie ważne są planety osobiste, czyli poza Słońcem i Księżycem, również Merkury, Wenus i Mars. Dopiero zebranie tych informacji razem da nam pełniejszy obraz siebie lub partnera. Ale po kolei… najpierw coś praktycznego, co można wykorzystać w swojej relacji już teraz.

Strefy erogenne

Czyli wrażliwe miejsca wg znaków zodiaku. Weź pod uwagę znak zodiaku swojego partnera (znak w którym jest słońce), a dla zaawansowanych, którzy chcą odkryć więcej, sprawdź też inne planety, na przykład znak w jakim są Wenus i Mars. To są strefy, na które szczególnie intensywnie zareagują. Jak to wykorzystasz, zostawiam Twojej wyobraźni 🙂

Baran – głowa, twarz, włosy

Byk – gardło, szyja

Bliźnięta – ramiona i dłonie

Rak – piersi, klatka piersiowa

Lew – plecy, kręgosłup

Panna – (po kąpieli, Panny są fanatykami czystości), masaż brzucha i okolic

Waga – dół pleców, pośladki

Skorpion – genitalia

Strzelec – biodra, uda

Koziorożec – kolana

Wodnik – łydki i kostki

Ryby – stopy

—-

Przyjemnego eksplorowania 🙂

Daj znać na dole strony w komentarzu, czy podobają Ci się takie astrologiczne podpowiedzi? 😄👇

Ten post ma jeden komentarz

  1. Sofia

    Super post! Musze wieczorem zastosować!Im więcej podpowiedzi jak czytać horoskop tym lepiej 🙂

Dodaj komentarz