You are currently viewing Podcast: Astrologia. Mity i rzeczywistość

Podcast: Astrologia. Mity i rzeczywistość

Na początku stycznia po ogłoszeniu przeze mnie bezpłatynych konsultacji, Piotr Mencina, coach i pasjonat rozwoju, którego poznałam jakiś czas temu, ale nie mieliśmy okazji porozmawiać na temat astrologii. Zaciekawiony osobistą astrologiczną konsultacją i predykcją na 2020, zapisał się do mnie na termin jako pierwszy! 🙋‍♂️😃 Po rozmowie stwierdził, że temat tak go zainteresował, że zaprosił mnie do nagrania podcastu, który zrealizowaliśmy kilka dni później.

Rozmawialiśmy swobodnie o podstawach astrologii, Piotr zadawał pytania „jak dla laika”, więc wszyscy dopiero zapoznający się z tematem znajdą tam coś dla siebie. To ok. 40 min najciekawszych wątków, spośród których znajdziecie też mały temat niespodziankę. Muszę powiedzieć, że z zaskoczeniem dla mnie samej, dobrze mi się słucha tego nagrania 😄

Wieść o nagraniu opublikowaliśmy na nowiu w Wodniku – czyli w dobrym momencie na wprowadzenie nowych informacji w obieg 😄 To jest mój pierwszy podcast o astrologii ✨ i pierwszy podcast w ogóle, i jak na pierwszy raz uważam, że wyszło bardzo dobrze i przyjemnie się tego nagrania słucha. 

Z nagrania dowiesz się:
⭐️ Czym zajmuje się współczesny astrolog i w jaki sposób może Ci pomóc?
⭐️ Jakie są rodzaje, zasady tworzenia oraz główne składniki horoskopu?
⭐️ Co to są domy oraz osie horoskopowe – linie ascendentu i descendentu?
⭐️ Które ciała niebieskie mają na siebie największy wpływ?
⭐️ Co to jest i jak się wykreśla horoskop urodzeniowy?
⭐️ Jak korzystać z astrokalendarza – narzędzia, które porządkuje wiedzę i ułatwia zrozumienie podstaw astrologii?
⭐️ Jak wygląda idealna sesja, w trakcie której możesz skorzystać z pomocy astrologa?

Zapraszam Cię też na stronę Piotra, gdzie znajdziesz więcej podcastów z tematyki rozwoju, a poniżej link do artykułu, który napisał Piotr przy okazji tego nagrania:

http://bit.ly/oastrologii

Daj znać na dole strony w komentarzu, czy Ci się dobrze słuchało 😄👇

Dodaj komentarz